Keratin&Beauty Studio – salon piękności Wrocław Keratynowe prostowanie włosów Wrocław – Keratin&Beauty Studio Wrocław
Keratynowe prostowanie włosów Wrocław, Botoks Wrocław, Nanopastia Wrocław

Keratynowe prostowanie włosów Wrocław – Keratin&Beauty Studio Wrocław

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego Keratin&Beauty Studio we Wrocławiu na wyjątkowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Oferujemy keratynowe prostowanie, botoks i nanoplastię, które skutecznie regenerują włosy i nadają im niesamowity blask. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Twoje włosy, a Ty poczujesz się wyjątkowo piękna. Zarezerwuj termin już dziś i przekonaj się, jakie to proste!

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg polegający na wprowadzeniu keratyny do wnętrza włosa. Tak, aby uzupełniła ona ubytki w jego strukturze. Poza pogrubieniem oraz uelastycznieniem włosy stają się gładkie, proste oraz zyskują piękny, zdrowy wygląd. Keratyna to białko, które jest podstawowym budulcem włosów.

Keratynowe prostowanie włosów Wrocław, Botoks Wrocław, Nanopastia Wrocław

CENA: od 250 zł

Nanoplastia

Nanoplastia to zabieg polegający na trwałym wyprostowaniu włosów za pomocą specjalnego preparatu oraz dobrej prostownicy. Pod wpływem gorąca składniki zawarte w kosmetyku wnikają do wnętrza włosa, gdzie kształtują jego strukturę. W składzie preparatów do nanoplastii znajduje się całe bogactwo odżywiających włosy i wzmacniających składników takich jak: keratyna, kolagen, aminokwasy, olej arganowy, proteiny, witaminy oraz nawilżające olejki i masła. Ta skoncentrowana mieszanka organicznych, czerpanych z natury składników potrafi skutecznie wyprostować nawet tzw. afro i bardzo mocno skręcone, oporne na prostowanie włosy.

Keratynowe prostowanie włosów Wrocław, Botoks Wrocław, Nanopastia Wrocław

CENA: od 350 zł

Botoks

Botoks włosów to profesjonalny zabieg, którego zadaniem jest odbudowa włosa, jego regeneracja i poprawa kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie, elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku. Botoks na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai.

Keratynowe prostowanie włosów Wrocław, Botoks Wrocław, Nanopastia Wrocław

CENA: od 150 zł

Keratin&Beauty Studio Wrocław. Keratynowe prostowanie włosów Wrocław, botoks Wrocław, nanoplastia Wrocław, Prostowanie włosów Wrocław.